Oferta

Oferta

Nasza firma ma bogatą ofertę dla klientów.

Urządzenia fiskalne
Obecnie mamy do zaoferowania kilkadziesiąt różnych urządzeń fiskalnych wiodących producentów na rynku polskim : Elzab, Posnet.
Jak w takim gąszczu wybrać najodpowiednieje urządzenie fiskalną? Bez obaw, z przyjemnością pomożemy dobrać jak najlepsze urządzenie fiskalne dla Państwa firmy.
Twój Biznes Traktujemy Poważnie.
Podstawowe rodzaje urządzeń fiskalnych:
Kasa fiskalna - samodzielne urządzenie do prowadzenia rejestracji sprzedaży.
Drukarka fiskalna - urządzenie podłączone do komputera i ściśle współpracujące z programem sprzedaży.
Najlepszym rozwiązaniem dla niewielkich placówek handlowych lub usługowych są małe stacjonarne lub mobilne kasy fiskalne.
Drukarki fiskalne to urządzenia przeznacxzone do intensywnej pracy w systemie z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym. Drukarki mobilne dedykowane są do systemów pracy przenośnej.
Przy zakupie urządzenia fiskalnego otrzymujesz:
- fiskalizację urządzenia
- programowanie nagłówka
- przygotowanie dokumentów do U.S.
- szkolenia z obsługi urządzenia oraz programowania
- profesjonalną pomoc na miejscu lub w miarę możliwości przez telefon.
- informowanie o zbliżającym się ustawowym przeglądzie urządzenia fiskalnego.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę cechującą się ogromnym, wieloletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych.
Współpracujemy z największymi i najbardziej liczącymi się producentami urządzeń fiskalnych na polskim rynku.
Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług i 100% satysfakcji.
Oprogramowanie dla firm
Aktualnie nasza firma skoncentrowała się na wspieraniu procesu sprzedaży w małych i średnich przedsiębiorstwach usługowo-handlowych, sklepach, restauracjach i hotelach.
Zoptymalizujemy i doradzimy najbardziej efektywne rozwiązanie, zarówno pod kątem wydajności, opłacalności jak i niezawodności.
Sprzęt komputerowy
Współpracujemy z wiodącymi dystrybutorami sprzętu komputerowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma producentami sprzętu komputerowego i oprogramowania nieustannie wzbogacamy swoją wiedzę, poznając aktualne trendy rynkowe. Komputery stacjonarne, serwery, stacje robocze, notebooki, tablety
Urządzenia peryferyjne: monitory, projektory, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, skanery, zasilacze awaryjne itp.
To co Nas wyróżnia to elastyczność – dostosowujemy sprzęt komputerowy do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Z nami zbudujesz także nową lub rozbudujesz istniejącą sieć komputerową. Pełny asortyment sprzętu sieciowego, switche, routery ,karty sieciowe.
Outsorcing IT
Outsourcing informatyczny to wykorzystywanie zasobów i usług zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują szereg zadań IT niż robiłoby się to we własnym zakresie. Outsourcing usług informatycznych to prace związane z bieżącą administracją sprzętowych i programowych zasobów informatycznych w celu zwiększenia skuteczności i efektywności z prowadzonej działalności. Główne argumenty przemawiające za outsourcingiem to: redukcja kosztów, dostęp do specjalistycznej wiedzy, oszczędność czasu i zasobów ludzkich co doceniają szczególnie małe i średnie firmy.
W praktyce outsourcing informatyczny może dotyczyć zarówno pełnej obsługi, jak również tylko wybranych przedmiotów lub procesów. Takie podejście do problemu obsługi informatycznej firmy pomaga optymalnie organizować obsługę procesów biznesowych z ukierunkowaniem na zwiększenie efektywności biznesu oraz wzrost konkurencyjności względem konkurencji ponieważ w praktyce lepiej jest firmie skupić się na swojej działalności, zwiększyć wydajność, a informatykę powierzyć firmie informatycznej posiadającej doświadczenie i specjalistów niż robić to dalej we własnym zakresie.
Usługi Internetowe
Posiadamy własne Data Center. Jest ono w całości obsługiwana przez naszą firmę, co umożliwia nam udostępnianie usług całkowicie dopasowanych do życzeń klientów. Data Center InfoPlus zapewnia kompleksowe usługi w zakresie udostępniania i utrzymania złożonych platform systemowych obejmujących sprzęt, oprogramowanie i usługi administracji.
Zapewniamy niestandardowe rozwiązania , bezpieczne i bezawaryjne działania 24/7.
Strony internetowe
Zajmujemy się również tworzeniem od podstaw stron internetowych bądź dokonujemy modernizacji już istniejących.